Paslaugos

Mūsų teikiamos paslaugos

Dujų ūkio priežiūra

 

Šilumos įrengimų  eksploatacijos bei techninės priežiūros darbai. Šilumos įrenginių  remonto, techninės priežiūros darbai. Šilumos punktų iki 1 MW eksploatavimo darbai. Atliekame pusmetinį ir metinį techninį patikrinimą ir aptarnavimą.

Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra

 

Oro kondicionierių, split (multi-split) sistemų, VRF, vandeninių vėsinimo (šaldymo) sistemų su šalčio mašina  techninis aptarnavimas, serverinių tikslios kontrolės , remontas ir montavimas. Atliekame planinį oro kondicionierių aptarnavimą, kuris vykdomas 2  kartus per metus  prieš šiltojo ir šaltojo sezonų pradžią.

Elektros ūkio priežiūra

 

Specialiųjų elektros tinklo ir įrenginių iki 10 kV įtampos eksploatavimo darbai, elektros instaliacijos eksploatavimo ir priežiūros darbai. Elektros tinklo iki 10 kV įtampos relinės apsaugos, automatikos ir valdymo sistemų eksploatavimo darbai.

Automatikos sistemų priežiūra

 

Elektros įrenginių eksploatacija: paleidimo - derinimo darbai kliento objekte, techninis aptarnavimas, bandymai, remontas ir kiti būtinieji darbai, užtikrinantys Lietuvos Respublikos teisės aktų normas ir IEC standartų reikalavimų atitikimą; 

Profesionali techninė priežiūra. Ilgametę patirti turintis personalas.