Apie mus

Inžinerinės sistemos

Pastatų inžinerinių sistemų projektavimas, montavimas ir priežiūra.


Pagrindinis bendrovės biuras yra Vilniuje, tačiau „OMELON“ savo veiklą plėtoja ir kituose miestuose: Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje, Utenoje ir Marijampolėje.
„OMELON“ paslaugomis naudojasi tiek privataus, tiek komercinio ar valstybinio sektoriaus organizacijos. Bendrovė yra užmezgusi glaudžius partnerystės ryšius su savo srityse pirmaujančiomis Lietuvos ir tarptautinėmis kompanijomis. Partnerystė su patikimomis organizacijomis leidžia užtikrinti „OMELON“ teikiamų paslaugų kokybę ir savalaikiškumą.

Avarinė tarnyba


Avarijų, šildymo, kondicionavimo sistemų gedimų likvidavimas visų tipų pastatuose.

Inžinerinės įrangos priežiūra


Inžinerinės įrangos priežiūra, optimizavimas ir gedimų šalinimas.

Energijos taupymas


Energetinių resursų optimizavimo sprendimai.

Paslaugos įmonėms


UAB „OMELON“ yra patikimas partneris, galintis kokybiškai pasirūpinti visapusiška Jūsų įmonei priklausančių statinių eksploatacine priežiūra. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galime pasiūlyti visą pastatų eksploatacinei priežiūrai reikalingų paslaugų spektrą: nuo atskirų inžinerinių sistemų priežiūros iki viso pastatų ūkio valdymo.

Misija ir Vizija

 

Tapti viena iš pirmaujančių pastatų ūkio valdymo, administravimo ir priežiūros paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Siekiame profesionaliai padėti savo Užsakovams, kurti ilgalaikius santykius su verslo partneriais, rūpintis savo kolegomis, vadovaujantis žmogiškumo kriterijais.

Profesionali techninė priežiūra. Ilgametę patirti turintis personalas.